Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi on saturday

Pobierz

Wyjaśnij dlaczego dieta bogata w żelazo jest tak ważna .Odpowiedzi zapisuj długopisem lub piórem.. (przykład)2. wg Aniaszcz1122.. 4 Where's Dad?Znajdź na obrazku rysunki przedstawiaj ące różne prace domowe.. B/90- patrząc na te same znaki odpowiedz na pytania.. Czy masz podobne obowiązki domowe?. Jak wykonacie to sprawdźcie odpowiedzi które są na końcu notatki.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Have a nice weekend!2 Popatrz na obrazek.. Następnie włącz nagranie 2.33 i sprawdź swoje odpowiedzi.. To po polsku: a) To jest twoje.. popatrz na obrazki napisz a, an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. Uzupełnij zdania poprawną formą wyrazów podanych w nawiasie.. Grammar page 96 2 Presentation a) 1.17 Popatrz na obrazek i pos łuchaj .2 Wybierz poprawne odpowiedzi.. Odpowiedź na zadanie z Steps plus IV.. mam : piłki pomarańcze książki krzesło kapelusze jajko soki jabłkowy komiks gdzie mam wstawić A, AN, LUB SOME Ostatnia data uzupełnienia pytania: 22.10.2013 o 14:24Mapa to obraz powierzchni Ziemi lub jej fragmentu widzianego z góry, przedstawiony na płaszczyźnie w pomniejszeniu, z odpowiednim odwzorowaniem.. A teraz wykonaj ćwiczenie on line, wybierz poprawną odpowiedź aby ułożyć zdanie przeczące: exercise 1 .. Kliknij w link: a następnie popatrz na obrazki, posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź.. Zeszyt ćwiczeń p.84..

Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.

Ta dziewczynka nazywa się .. Odpowiedzi zapisz w zeszycie- podręcznik str. 53 ćw.. 3 Wybierz poprawne odpowiedzi.. _____ / 5 Uwaga!. Naklej brakujące obrazki.. Jeśli nie jesteś pewien/pewna ich znaczenia, sprawdź w słowniczku na końcu tego tekstu.. Następnie uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w lukę.. Spośród przedstawionych na ilustracjach produktów zaznacz te które zawierają dużo żelaza.. Poprawne odpowiedzi zaświecą się na zielono, a niepoprawne na czerwono.Popatrz na ilustracje w zad.3/str.79.. 3 odszukaj i wskaż palcem (w podręczniku nie piszemy) 5 różnic między obrazkami.Klasa 2 Angielski Gold Sparks 2.. (przykład)2. village Odpowiedź na zadanie z English Class A2.. C/90- korzystając ze słownika przetłumacz na język polski.. Pomyłki przekreślaj.. na czerwonym krzesłem.. Twój sąsiad otrzymał inny zestaw zadań.. Wybierz poprawną odpowiedź.. Spójrz na obrazek i wybierz poprawną odpowiedź.Zadanie 9 - przeczytaj, popatrz na obrazki i zaznacz poprawne zdania.. Uzupełnij zdania, wstawiając formy There's / There isn't oraz There are / There aren't any.. 1 - spróbuj przeczytać wyrazy od 1 do 5 i odszukaj je na obrazku w ćw.2.. D/90- zamień wyrazy i zwroty w nawiasach na wyrazy i zwroty z zadania C tak aby znaczenie pozostało takie samo.Popatrz na obrazek..

Posłuchaj/obejrzyj film i wybierz poprawne odpowiedzi na pytania.

Popatrz na fragment mapy poziomicowej, na układ poziomic i zaznacz poprawną odpowiedź.A/90- popatrz na znaki, w jakim miejscu można je spotkać?. Pracuj samodzielnie.. WorkbookĆwiczenia na poziomie A1 są oparte na liście słówek do testu Cambridge English dla najmłodszych A1 Movers.Dowiedz się więcej o poziomach i skali Cambridge English.Jeśli nie wiesz który poziom ćwiczeń wybrać, wybróbuj ćwiczenia na pozostałych poziomach Pre-A1 oraz A2.. Kliknij Start, żeby przejść do ćwiczenia, a następnie kliknij Next, żeby rozpocząć ćwiczenie.Zad 4 .. Uzupeł-nij podane zdania dotyczą-ce obrazków, odpowiedz na pytania i napisz zdania.. Posłuchaj nagrania ( zadanie zostanie zrobione na lekcji) i uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. W okresie dojrzewania niezwykle ważne jest prawidłowe odżywianie się.. 5 The dog is on / in front of .1 Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi.. Kiedy skończysz wszystkie przykłady, kliknij finish na dole strony, a następnie opcję chceck my answers.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Popatrz na obrazki.. Wyjaśnij dlaczego dieta bogata w żelazo jest tak ważna .Popatrz na obrazek i uzupełnij zadania, używając can lub can"t Answer.. 3 Czas na ćwiczenia na słuchanie.. Klasa 2 Angielski Gold Sparks 2. wg Katetar79.Co powiesz, jeśli się spóźnisz na lekcję?.

Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi.

Sprawdź w słowniku nieznane słowa.. Na rozwiązanie zadań masz 40 minut.. b) To jest dla ciebie.. .asia (K/k) .Popatrz na obrazek i napisz, co to jest (uzupełnij brakującą literę, napisz lub wybierz).. Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Angielski Aksjomat Angielski na Medal 2. kl 2 Favourite things- GOLD SPARKS 2 Przebij balon.. Zadanie 10 - popatrzcie na ćwiczenie 9 i uzupełnijcie zdania.. 2 Uzupełnij zdania, używając skróconych form czasownika to be.. Zastosuj krótkie odpowiedzi.3.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. 3 Odpowiedz na pytania.. Odpowiedz na pytanie (wpisz lub wybierz poprawną odpowiedź).. Wybrane słowa zostały pogrubione w tłumaczeniu.. Spośród przedstawionych na ilustracjach produktów zaznacz te które zawierają dużo żelaza.. Za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań możesz otrzymać 40 punktów.. imią i nazwisko klasa IV03j .. luki i wybierz prawidłową odpowiedź (w nawiasie są podpowiedzi).. Wykonaj zadanie 4/str 79.. Są to opisy postaci z obrazka.Otwórz podręcznik na stronie 70. b) 1.17 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. ZAGADNIENIA NA EGZAMIN - JĘZYK ANGIELSKI KL. IV 11.. Late - późno.. Wstaw odpowiednie słowo (wpisz lub wybierz odpowiednie).. Breakfast - śniadanie5.. Popraw fałszywe zdania tak, aby były prawdziwe.. Zrób jeszcze jedno ćwiczenie online.. Jaki kształt ma Zwheel?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

Popatrz na zdjęcia na str. 52 i wybierz poprawne odpowiedzi.

Znajdź różnice między obrazkami (przedmioty, ich położenie, kolory, liczby itp.) Opowiedz historyjkę przedstawioną na obraz-kach Popatrz na obrazki i wy-bierz ten, który nie pasuje do pozostałych.. Early - wcześnie.. Odpowiedz na pytania o sobie .Ćw.1 str.84 Spójrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi.. Ćw.3 str.85 Przeczytaj i posłuchaj tekstu ze strony 84 (nagranie 2.35), następnie odpowiedz krótko na pytania.Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. Wybierz poprawną reakcję.. 5 She a student.1 Popatrz na obrazek i˝zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (P) czy fałszywe (F).. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jeżeli don't świeci się na niebiesko, kliknij na wszystkie zdania w których powinno być to słowo, aby odsłonić obrazek: exercise 2.. Imię i nazwisko Kalsa Wynki /40 punkótw Podpisz ilustarcje, odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Fruit Połącz w pary.. Czas potrzebny na odpowiedzi to około 10-20 minut.Popatrz na obrazek i uzupełnij zadania, używając can lub can"t Answer.. W okresie dojrzewania niezwykle ważne jest prawidłowe odżywianie się.. Rysunek podobnie jak w zad.5/str.79.czaromirus..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt