Napisz opowiadanie ktorego bohater

Pobierz

Co to oznacza?. Maciek miał właśnie wychodzić do szkoły.. 2012-01-02 16:51:59; Napisz ciekawe opowiadanie,którego bohaterem będzie twój domowy zwierzak 2016-03-28 13:33:57Napisz opowiadanie,którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przez ciebie sytuacji odpowiedzialną, dojrzałą postawą.. Twoje wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybranego bohatera i świat przedstawiony w książce A. Kamińskiego.. Nie cytuj treści utworu.Kaja Kłosowska 15.06.2012 11:09.. Zadanie 11, s.33 Myśli i słowa.Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z bohaterem Zemsty, w czasie którego przedstawi on/ona zabawną sytuację nawiązującą do treści lektury.. Twoja praca powinna liczyć przynajmniej 200 wyrazów.Napisz opo­wia­da­nie o dwu­dnio­wym poby­cie tej posta­ci w Sopli­co­wie, któ­re­go życie i zwy­cza­je gość pozna­je w towa­rzy­stwie Tade­usza.. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz opowiadanie, ktorego bohater przenosi się w świat czytanej przez siebie książki.. Twoja praca musi zawierać 200 słów.. Ćwiczenie 14.. Rozważa też problem, czy można poświęcić życie swoich żołnierzy dla ratowania ojczyzny.. Kto więc może być narratorem?. Przykładowe wypracowanie.. 22 listopada 2021 przez Grzegorz Paczkowski..

Napisz opowiadanie z dialogiem.

Zaczął się zastanawiać,Napisz opowiadanie,którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przez ciebie sytuacji odpowiedzialną ,dojrzałą postawą RATUNKU NA JUTRO.. Wykaż się zna­jo­mo­ścią tre­ści utwo­ru Ada­ma Mic­kie­wi­cza.. Wyobraź sobie, że Twój ulubiony mitologiczny bohater znalazł się w twojej klasie.. Ty sam / sama opowiesz o wizycie Małego Księcia w twojej szkole.. Bohaterami mają być Staś i Nel z W pustyni i w puszczy , a to oznacza, że akcja może dziać się w Afryce za czasów powieściowych wydarzeń.Wymyśl opowiadanie, którego bohaterem jest słoń, pszczoła i połykacz ognia.. Pamiętaj o zawarciu w swojej pracy wszystkich elementów kompozycji opowiadania (kolumna Treść w poniższej tabeli).. (2gim) (Chciałam jeszcze powiedzieć, że Nie opłaci się wam kopiowanie odpowiedzi z innych stron gdyż wszelkie plagiaty zostaną natychmiast usunięte i zgłoszone :) )Napisz opowiadanie o przygodzie przeżytej razem z wybranym bohaterem "Kamieni na szaniec", która nauczyła Cię czegoś ważnego.. Coś podobnego do J. Cortazar: "Ciągłość parków", O. Tokarczuk: "Otwórz oczy, już nie żyjesz".. • Ujrzałem dziwnie ubraną postać;Napisz opowiadanie z elementami opisu pt. Mój pierwszy krok na obcej planecie.. Odpowiedź Guest.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię c… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opowiadanie którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przez ciebie sytuacji..

Napisz na ten temat opowiadanie.

Do dzisiaj nie wiem, jakim cudem, podążając wciąż za całą klasą, za dwoma nauczycielkami i za przewodniczką, zgubiłem się w trakcie zwiedzania zamku w Odrzykoniu.Napisz krótkie opowiadanie w narracji pierwszoosobowej w którym ty jesteś głównym bohaterem 2013-12-12 16:16:27; Opowiadanie przygodowe w którym głównym bohaterem jest zwierze 2011-02-26 16:07:15; Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej.. Natalia.napisz opowiadanie którego bohaterem uczynisz jedną z postaci przedstawionych na fotografiach .. Two­ja pra­ca powin­na liczyć co naj­mniej 200 słów.. Moja historia jest prawdziwa, choć wielu zaliczy ją do bajek.. Opisuje on sytuację, w której się znalazł.. Question from @Aureola919 - Szkoła podstawowa - Polskinapisz opowiadanie którego głównym bohaterem bedzie krasnal uzyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Pilnie potrzebuję opowiadania, którego tematem jest proces lektury - bohater czytający książkę, która wpływa na jego losy.. Od razu pomyślał o swoim koledze Kubie..

Czym powinno się charakteryzować każde opowiadanie?

Że wydarzenia muszą się wiązać w logiczną, chronologiczną całość (czyli następować po kolei).Napisz opowiadanie, którego bohaterem będzie Julian Konstanty Ordon.. Daję najlepszy!. Nie prędko zabrał się do czytania.Moje spotkanie ze Skawińskim - opowiadanie z dialogiem.. Wybierz rodzaj narracji, wykorzystaj elementy … urozmaicające fabułę, na przykład opis miejsc, opis przeżyć, charakterystykę bohaterów, dialogi, monologi, retrospekcje.. Mały Książę, który będzie opowiadał o wizycie w twojej szkole.. Starszy pan był bardzo chory i potrzebował pomocy przy gospodarstwie, jakie posiadał.Napisz opowiadanie, którego bohateram będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przez ciebie sytuacji odpowiedzialną, dojrzałą postawą.. Odpowiedź: Pewnego razu, Michał szedł przez łąkę, bo tylko tą drogą mógł dotrzeć do swojego dziadka, żeby pomagać mu przy obowiązkach.. Poszukaj synonimów i wyrażeń synonimicznych do wyrazów: być, robić, czuć, powiedzieć, myśleć i spisz je .Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater "Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Zdaję sobie z tego sprawę, bo gdy wracam myślami do tamtych wydarzeń, często zdaje mi się, że to był sen…Opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim i przemówienie na temat tego, że książki mogą być źródłem mądrości - takie tematy do napisania mieli we wtorek do wyboru uczniowie VIII .Napisz opowiadanie,którego bohaterem uczynisz siebie.W pracy przedstaw swoją postawę i opisz działania,jakie podejmujesz w obliczu trudnych problemów..

SCHEMAT, usta­lasz typ nar­ra­to­ra i ...Napisz o tym opowiadanie.

Mimo tego okazał spokój.. Minimum dwie kartki Proszę mam to na jutro a poza tym babka od Polaka jest wymagająca.. Może ta historia nie jest prawdziwa, ale mówi o miłości do Ojczyzny, o człowieku, który kochał Ojczyznę i wszystko by zrobił, aby jej nie stracić.. Wreszcie, po całonocnej podróży przyleciałam samolotem do małego miasteczka leżącego niedaleko Panamy - Aspinwall.Zadanie: napisz opowiadanie którego bohaterem będzie człowiek w Rozwiązanie:pani eufemia kukułka dostojnie zmierzała do miejsca swojej pracy do urzędu miasta spokojnie, bez pośpiechu szła chodnikiem i przyglądała się mijającym ją ludziom z pobłażaniem spoglądała na spieszących się młodych ludzi no tak , to ci , którzy dopiero rozpoczęli wspinaczkę po szczeblach kariery .Napisz opowiadanie twórcze z opisem sytuacji, krajobrazu lub przeżyć wewnętrznych.. Ten temat nie narzuca formy narracji.. Przeglądając się w lustrze, przypomniał sobie, że dziś miał przeczytać "Krzyżaków".. PolskieNapisz opowiadanie, którego bohaterem będzie pustelnik; Interpretacja ballady "Lilije" Adama Mickiewicza; Napisz opowiadanie o spotkaniu Świtezianki z Ballady.. Ułóż krótkie opowiadanie , którego myślą przewodnią .. opowiadanie; jak napisać opowiadanieNapisz opowiadanie którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przez ciebie sytuacji odpowiedzialną, dojrzałą postawą.. Wyeksponuj punkt kulminacyjny, wprowadź zwroty akcji, zakończ opowiadanie ciekawą puentą.odpowiedzi: 1.. TYLKO PROSZĘ NIE KOPIOWAĆ Z INNYCH STRON.dAJE 110 PKT.. Występowaniem związku przyczynowo-skutkowego.. Jeśli ktoś czytał opowiadanie, w którym pojawia się proces czytania .Weźmy dla przykładu takie wypracowanie: "Napisz opowiadanie o spotkaniu Stasia i Nel z twoim ulubionym bohaterem literackim lub filmowym"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt