Kartkówka z państw europy i stolic

Pobierz

Austria Wiedeń 4.. Szukaj.. Chcesz znać wszystkie Stolice Europy, to skorzystaj z tego kursu!. Napisano: 27.03.2013 11:25.. Stolice państw Europy z FiszkotekąPolecam:D P.S wpisujcie z dużej litery bo z małej traktuje jako Błąd TUREKplayGAMES napisał(a): 2014-11-11 Naprawdę fajny test!. Takie usytuowanie kraju nazywamy położeniem politycznym.Jak wiesz z historii, położenie polityczne miało i ma nadal wielkie znaczenie.Bardzo cieszymy się, że chcesz do nas napisać.. aga12315 napisał(a): 2014-03-22 Tego własnie szukałam : )Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Skomentuj.. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.Kartkówka z państw i stolic europejskich [IMG] @ m4kb0l img.wklej.org # rozrywka # humor # szkola # kartkowka # panstwa Oto co mój znajomy napisał na kartkówce z państw europejskich oraz ich stolic.W zestawie wszystkie państwa Europy i ich stolice.. Chcesz znać wszystkie Stolice Europy, to skorzystaj z tego kursu!. Mapa Polityczna Świata - mapa konturowa, ćwiczeniowa z białymi powierzchniami państwZ pewnością niejednokrotnie zastanawiałeś się, jakie są państwa europy i ich stolice.. Jeżeli geografia to dziedzina, którą lubisz, to ta trivia stolic, na pewno Ci pomoże!-----Strona na facebooku:1..

Test obejmuje stolice europejskie.

Umiejętność .. Po ukończeniu quizu zachęcamy do przeglądu pytań, pod wieloma z nich umieściliśmy zwięzłe wyjaśnienia i ciekawostki z nimi związane.Mapa Polityczna Świata - wersja do nauki państw i stolic świata 2.. Dzięki fiszkom szybko i bez trudności zapamiętasz wszystkie z nich, dodatkowo, swoją wiedzę w tej dziedzinie można później przetestować w specjalnej grze.. Europa: Stolice (łatwa wersja) - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Start studying 20 państw i stolic z Europy - kartkówka z geografii.. Powodzenia!Plik kartkowka z geografii panstwa i stolice europy.zip na koncie użytkownika mdkhan4100 • Data dodania: 7 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Największym państwem w Europie jest Rosja o powierzchni 4,5 mln km² (razem z częścią azjatycką 17 075 426 km²), a najmniejszym Watykan o powierzchni 0,4 km².. Bośnia i Herceg.Ten test zawiera pytania na temat wszystkich stolic państw europejskich.. Nasze fiszki z pewnością skrócą czas zastanawiania się nad tym zagadnieniem..

Sprawdzian z nazw stolic całego świata.

Naprawdę dobrze sobie poradziles, oby tak dalej, a z pewnością nauczysz się więcej!mało znamtrudno .Kartkowka z eurpy i stolic do wydruku chomikuj .. Mapa polityczna umożliwia określenie położenia wybranego państwa względem państw sąsiednich oraz obiektów geograficznych niekiedy o ważnym znaczeniu gospodarczym - przykładem może być dostęp do morza.. Mapa Polityczna Świata - mapa konturowa, ćwiczeniowa z kolorowymi powierzchniami państw 3.. Mapa Polityczna Świata - wersja do nauki państw i stolic świata 2.. Europa - część świata (określana zwykle tradycyjnym, acz nieścisłym mianem kontynentu), leżąca na półkuli północnej, na pograniczu półkuli wschodniej i zachodniej, stanowiąca wraz z Azją kontynent Eurazję.Nazwy państw i stolic dostępne są w wielu językach, zależnie od ustawień języka w telefonie.. 93 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mapa Polityczna Świata - mapa konturowa, ćwiczeniowa z kolorowymi powierzchniami państw 3.. Większość osób poddanych temu testowi potrafiła poprawnie odpowiedzieć tylko na 40% pytań.. No i okazało się że jutro mamy odpowiedź z geografii- musimy znać 100 (ona nam wypisała) państw, ich stolice i pokazywanie ich na mapie.Plik kartkowka z geografii panstwa i stolice europy.zip na koncie użytkownika evilpinat • Data dodania: 17 lut 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Stolice państw świata (bez Afryki)..

Do każdego państwa europejskiego dopisz jego stolicę.

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Pogrupowaliśmy je w kilka kategorii, z różnych dziedzin wiedzy, staramy się nie omijać żadnego tematu.. Jeżeli potrafisz bezbłędnie odpowiedzieć na każde pytanie, oznacza, że jesteś ekspertem w tej dziedzinie.. Idealna pomoc w trakcie nauki na test z geografii.Europa: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Lp.. 40 pyta .Sprawdź, czy znasz 20 stolic państw europejskich!. Jak pech to pech :/ Dziś wróciłam do szkoły po ponad tygodniu choroby.. Jednocześnie są to jedne z najmniej znanych stolic na świecie.. Mapa polityczna Europy .. Fiszkoteka sprawi, że geografia nie będzie już stwarzać problemów.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Jak szybko nauczyć się państw świata (ich stolice + pokazywanie na mapie)?. Poziom bardzo trudny.. Nasze fiszki z pewnością skrócą czas zastanawiania się nad tym zagadnieniem.. Ten test z geografii zawiera stolice Europy, Azji, Ameryki i Afryki - wszystkie państwa i stolice świata..

Quizy Os. ... Stolice państw świata - Europa!

Fiszkoteka sprawi, że geografia nie będzie już stwarzać problemów.. Państwo Stolica 1.. Białoruś Mińsk 6.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Z pewnością niejednokrotnie zastanawiałeś się, jakie są państwa europy i ich stolice.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Udostępnij.. Stolice państw Europy z FiszkotekąPaństwa i stolice Afryki + mapa polityczna Afryki ze stolicami Tym wpisem rozpoczynamy naszą nową serię dotyczącą państw i ich stolic.. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .1.. Test zawiera pytania o stolice 46 państw znajdujących się w Europie.Podaj stolicę państwa.. Na pierwszy ogień idą państwa i stolice Afryki, czyli zdecydowanie najtrudniejsze do nauczenia się i zapamiętania zestawienie spośród wszystkich kontynentów.. admin napisał(a): 2019-07-06 Dostałem korektę do testu o następującej treści: "Kazachstan nie leży w Europie, tylko w Azji".. czarnykot 5 lat temu.. Odrzuciłem, ponieważ (za Wikipedią) leży częściowo w Europie, a częściowo w Azji (choć trzeba przyznać, że "bardziej" w Azji, bo aż 88% procent jego terytorium znajduje się na tym kontynencie).Stolice państw - państwa stolic, - Europa, test z geografii WSZYSTKIE stolice i państwa Europy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt