Opowieść wigilijna test i

Pobierz

Sprawd ź cofnij .Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Ostrzegamy - quiz z "Opowieści wigilijnej" nie jest łatwy"Opowieść wigilijna" - sprawdzian wiadomości.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Niemcy.. Quiz wiedzy o lekturze szkolnej.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Tagi dla tego testu: opowie .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Opowieść wigilijna Opowieść wigilijna - streszczenie i test Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Poproszony o wigilijny datek na"OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Test składa się z 15 pytań.. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.Copy and Edit..

Opowieść wigilijna.

Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyLektury.. 0.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Rozwiąż test!. Jakub Marley był: wspólnikiem Ebenezera.. Edytuj elementy.. "Opowieść wigilijna" to lektura do 7 klasy szkoły podstawowej.. Dodał: rescobarone1.. Opowieść wigilijnaOpowieść wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać.. brawo!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora .Opowieść Wigilijna - test ze znajomości lekturyDlatego "Opowieść wigilijna" jest przypowieścią na temat szczęścia i wartości ludzkiego życia.. To nie ulegało wątpliwości.. Co łączyło Scrooge'a i Marleya?. Wyślij zgłoszenie .Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA DRAFT.. .Test zawiera 18 pytań.. Powodzenia!. "Opowieść wigilijna" - jak dobrze znasz to klasyczne dzieło?. pokaż cały opis.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu..

Education.Opowieść wigilijna.

21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Quiz w Poczekalni.. Więcej.. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Aby sprawdzić swoją wiedzę na temat książki, zrób szczegółowy test.. 2.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Skomentuj.. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA DRAFT.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Rozwiąż test!Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (.. brawo!. Zawiera nieodpowiednie treści?. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?. Przypowieść to utwór, w którym postacie i zdarzenia nie są ważne ze względu na swoje cechy jednostkowe, lecz są przykładem uniwersalnych prawd, postaw i zachowań człowieka wobec życia.. Kamizelka Kamizelka Kamizelka.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. Dym Dym Dym.. Udostępnij.. Kategoria: Różności.. Quiz w Poczekalni.. a) W Londynie b) W Pradze c) We Francji d) W Moskwie 4) Jakich świąt nienawidził .. "Opowieść wigilijna" - test 2.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego..

Opowieść wigilijna / YA Christmas Carol (2019) s01e.

Szokujące słowa 101-letniego strażnika obozu zagłady brawo!. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna"Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. Rozwiąż test!. 15 pytań i 15 odpowiedzi na sprawdzian z lektury "Opowieść wigilijna" Charlesa Dickensa.Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. Osadź .. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Powtórz i sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść wigilijna" Karola DickensaEduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Udostępnij.. Dalej.. bezwizji 3 lata temu.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku tej formy sprawdzianu ), dlatego podaję krótkie odpowiedzi.Opowieść wigilijna-test wiedzy.. Odpowiesz na pytania o autora dzieła, jego głównych bohaterów i czas akcji, a my powiemy ci, czy warto jeszcze raz wrócić do lektury i uzupełnić braki.. Tagi: A Christmas Carol 2019 opowieść wigilijna.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Wymagane logowanie ...Quiz Opowieść wigilijna - Test.

Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Polub.. Test składa się z 12 pytań.. Zwłaszcza naWypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. 1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?. Skomentuj.. Marceloli 5 lat temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt