Napisz list do koleżanki o wydarzeniu które cię zaskoczyło

Pobierz

Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło ; Przeczytaj rozdział "Ciekawostki z historii prasy".. Wybierzcie się do czytelni i poszukajcie informacji, które pomogą Wam w uzupełnieniu tabeli.Napisz list do koleżanki lub kolegi o przygodzie która cię.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Mieszkam na wsi i proszę żebyście napisali do kolegi .Napisz list do kolegi o wydarzeniu które cie zaskoczyło.. Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Napisz do koleżanki lub KOLEGI list .. Pewnie zastanawiasz się dlaczego piszę do Ciebie list.. Chodziłyśmy po różnych sklepach, ale nic sobie nie kupiłyśmy.Napisz do koleżanki list.. ;) - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Daje naj!Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz do koleżanki lub kolegi list o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyłoZadanie: napisz list tradycyjny do kolezanki o wydarzeniu ktore Rozwiązanie:droga kasiu na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam dziś w szkole zapisałam się do kółka teatralnego i jakże się zdziwiłam, że po pierwszym dniu dali mi role do zagrania w domu kultury prowadząca pani ania powiedziała, że mam talent aktorski bardzo się w tedy ucieszyłam a co u ciebie słychać czekam z niecierpliwością na odpowiedź całusy nikolaKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz list do koleżanki o wydarzeniu które Cię zdziwiło np. ostania wichuraNapisz do koleżanki lub do kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło..

Opowiedz w nim o wydarzeniu , które ostatnio cię zaskoczyło.

Pewnego dnia wybrałam się z moimi koleżankami do centrum handlowego.. Zaskoczyło mnie to , że miałś w tym samym miejscu narysowaną kokartkę co ja .. Szukaj.Napisz do koleżanki lub kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło.Opowiedz w nim o wydarzeniu, które Cię zaskoczyło" p… MojPrzyjacielx3 MojPrzyjacielx3 28.01.2015 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane hejka pomoże mi ktoś?. Chciałam ci dzisiaj opowiedzieć o moim bardzo ciekawym dniu.mam nadzieje że nie zemdlejesz ze śmiechu.Napisz do koleżanki list.. Question from @Beniaslowik - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz do koleżanki lub kolegi list o ciekawym wydarzeniu .. Zaloguj się Zarejestruj się.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Question from @Beben21 - Szkoła podstawowa - PolskiMam napisać list do koleżanki opowiedz w nim o wydażeniu które ostatnio mnie zaskoczyło ;ja dostałam małedo pieska ;prosze o pomoc pilne prosze.. Question from @Julka1001 - Szkoła podstawowa - PolskiPrzeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło ; Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy..

Otóż ,, Napisz do koleżanki list.

Napisz jak najwięcej czasowników zaczynających się na "d" Polski, opublikowano 14.05.2018.. Opowiedz w nim o wydarzeniu, które Cię zaskoczyło" plis pomóżcie nie czaje treści tego zadania.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam.. Nie wiem jak to sie stało , bo przecież mieszkamy tak daleko od siebie .Gdy przyjerzdzałam do ciebie w odwiedziny , (bo jesteś moja najlepszą koleznaką) miałąś taką bluzkę jak ja , tylko , że ja miałam z kokartką , a ty nie.Napisz do kolegi lub koleżanki --list tradycyjny-- o wydarzeniu które cię ostatnio zaskoczyło.. Odpowiedz przez Guest.. Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Mam napisac list do mojego kolegi o wydarzeniu które ostatnio mnie zaskoczylo plis pomocy nie umnie listow pisać nie wiem jak wogole zaczac.. Opowiedz w nim o wydarzeniu,które ostatnio cię zaskoczyło Proszę o szybką odpowiedź!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Opublikowany in category Polski, 21.08.2020 >> Napisz do koleżanki lub kolegi list o ciekawym wydarzeniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt