Hobby wypracowanie po niemiecku

Pobierz

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Zeitungen/Zeitschriften/Bücher lesen - czytać gazety/czasopisma/książki.Hobby po niemiecku.. Drugim moim hobby jest rysowanie portretów i twarzy w stylu mangi.Hobby po angielsku: wstęp.. Mogę wtedy zatracić się w świecie, który stworzyłam.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Czasem jej owoce stają się dla nich prezentami.Język niemiecki - Wypracowania po niemiecku.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Słówka związane z hobby po niemiecku są następujące: Fußball, Volleyball, Basketball, Tennis, Tischtennis, Billard spielen - grać w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenis, tenis stołowy, bilard.. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.Moje hobby pochłania mi sporą ilość czasu.. (Moje hobby to sport) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (20:34) - przydatność: 25% - głosów: 7Jak jest hobby po niemiecku?. Oferujemy szeroki wybór unikalnych tekstów z tego przedmiotu.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem..

Zainteresowania po niemiecku.

Wzór rozprawki po niemiecku - matura rozszerzona.. Gdy będziesz zastanawiać się, jakie właściwie są hobby - wracaj tutaj!wypracowania maturalne po niemiecku Aby ułatwić Ci przygotowaie do pisemnej matury z języka niemieckiego, opublikowaliśmy tu kilka przykładowych wypracowań w tym języku.. Rad/ Ski fahren - jeździć na rowerze/ na nartach.. das Hobby ** rzeczownik (rodzaj nijaki) Liczba mnoga: die Hobbys.. Czytanie wypracowań to wbrew pozorom dobry sposób na naukę, gdyż wiele zwrotów i wyrażeń występuje razem z odpowiednim kontekstem - co bardzo .Napisz po niemiecku o swoim hobby.. eTutor - kurs niemieckiego online.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Rozprawka po niemiecku - zasady pisania, przydatne zwroty.. 2,872 wizyt.. Wypracowania.. 5 książek do samodzielnej nauki niemieckiego - EMPIK.COM.Moje hobby to pisarstwo ;] Uwielbiam pisać własne książki, czy opowiadania.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Przykłady użycia - "hobby" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa hobby i dodaj je do swoich fiszek.. ;] Nie wyobrażam sobie życia bez pisania.. die Lieblingsbeschäftigung - ulubione zajęcie.Wypracowanie (po niemiecku) na temat hobby.. ma być to wypracowanie na temat jazdy konnej, jaki to sport może rasy koni i dlaczego ten sport lubię .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa wypracowanie w słowniku online PONS!.

Rozprawka po niemiecku przykład.

- Hobby, FreizeitbeschäftigungZnajdziesz tu wielką listę hobby - ponad 200 pomysłów na spędzanie czasu wolnego.. 0 głosów.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. Pamiętaj, że wypracowań tych nie wolno kopiować ani używać jako swoich.Moje hobby - Meine Hobbys - niemiecki, wypracowania - Slowka.pl.. ulozcie z 12 zMoje hobby - jazda konna po niemiecku.. Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział.. Moje hobby to taniec.Trenuję taniec od 4 lat,2 razy w tygodniu po 3 godziny.Sprawia mi to przyjemność,a szczególnie gdy zajmuję dobre miejsca na turniejach.Lubię także jeździć na rowerze wraz z przyjaciółmi.Najcześciej jeździmy po lesie,poniewaź jazda z .dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna..

(Czy masz jakieś hobby?)

Hobby po angielsku?. Moje hobby po niemiecku - Materiały dydaktyczne.. Na stronie używamy cookies.. Bardzo proszę o przetłumaczenie tekstu z języka polskiego na język niemiecki.. Uważam jednak, że jest ono ciekawe i rozwijające.. prosze was!. Pomocy !. w zawodach sportowych.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. język niemiecki - Materiały dydaktyczne.. "das Hobby" po polsku — Słownik niemiecko-polski | zobacz "das Hobby" po niemiecku .. Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Mimo, że nie mam żadnej koleżanki, która miałaby takie samo hobby, wiele z nich mówi, że podziwia moją pasję.. to dla mnie bardzo wazne!. Co umiesz robić dobrze?. Prace gotowe do wydrukowania.. begeistert sein (von + Dat) - być zachwyconym, zafascynowanym.. Daje mi także możliwość dowiedzenia się nowych rzeczy.. Zobacz jak inny radzą sobie z pisaniem na dany temat, wszystkie zamieszczone tutaj wypracowania zostały sprawdzone i mogą zostać wykorzystane jako przykład prac na dany temat.. Czego nie można robić w restauracji?mein tag mój dzień niemiecki opis dnia po niemiecku .. dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura rozszerzona angielski matura z angielskiego ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt