Kilka zdań o sobie po niemiecku

Pobierz

Question from @grejan - Gimnazjum - Język niemieckilutego 15, 2014. zadanie dodane 29 września 2010 w Język .. 1 odpowiedź.. Rozpoczęty przez PitusPitus , sty 07 2004 17:59 .. O rodzinie,o sobie,hobby,zwierzeta,cechy charakteru-forma listu.. Ich heiBe … (imie )und Ich .Napisz 10 zdań o sobie po niemiecku i przetłumacz po polsku oraz ajkie pytanie można zadać do tej odpowiedzi Za najszybsze i poprawne daje naj.. Ale odpuszczę sobie wygląd (bo raczej wszyscy wiemy jak owczarki wyglądają) oraz rys historyczny a skupię się na charakterze i przeznaczeniu tych wspaniałych psów .. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćKilka zdań o sobie po niemiecku .. Pytania, odpowiedzi.. Napisz do niej e-mail, podając o sobie jak najwięcej informacji.. Cicha noc, święta noc Śpi już wszelka świata moc Czuwa .. (o 15:00 wracam do domu) 8.ICH ESSE ZU MITTAG IM 15Od pytania o nazwisko do pytań nieco trudniejszych.. Łatwe do mini dialogów na sam początek.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Kilka zdan o sobie po niemiecku poniżej.. Uczęszczam do gimnazjum,moim ulubionym przedmiotem jest Angielski.. 1.Wiele bardzo prostych zdań po niemiecku z tłumaczeniem.. more_vert.kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co ..

Kilka zdan o sobie po niemiecku.

mam tu dużo przyjaciół.. 2 odpowiedzi.. Wiele bardzo prostych zdań po niemiecku z .Przedstawianie się po niemiecku (nieformalnie) - czasnaniemiecki.pl Kilka słów o sobie.. 1,195 wizyt.. Kilka najprostszych zdań.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Po tym spójniku występuje szyk zdania pobocznego, tzn. podmiot (osoba) + inne części zdania + na końcu zdania orzeczenie .Napisz kilka zdań o sobie.. Cześć!. Czas opowiedzieć coś więcej o sobie.. w mojej szkole jest dużo fajnych nauczycieli i nauczycielek.. Ma być o SOBIE.. źródło: aha!. moim najlepszym przyjacielem jest tom.Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.. Na początku dużo nie wymyślisz, ale ten moment, kiedy zaczynasz się zastanawiać "jak to powiedzieć po niemiecku" jest bardzo ważny.. Nazywam się … / Mieszkam w … / Pochodzę z … i wiele innych.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Kilka zdan o sobie po niemiecku".. Jeśli spodoba mi się jakaś piosenka wymyślam do niej choreografię i czasami umieszczam ją w internecie.Opisz siebie po niemiecku.. Wersja na ty i forma grzecznościowa "Sie" (odnosząca się do Pani, Pana, Pań, Panów i Państwa).. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 782 wizyt.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?.

Przedstawiamy się po niemiecku.

Ich komme aus Berlin in Deutschland.. Drodzy Opiekunowie, drodzy Czytelnicy, poniżej przedstawiam Wam bardzo przydatne słownictwo i zwroty dotyczące tematu- przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku niemieckim.. Zaloguj się, aby dodać odpowiedź .. chom-chom, dostajesz soga ode mnie za to że nie tylko prosisz o pomoc ale także pogaszawz innym, przeczytaj sobie mój post w dziale dziennik.. Przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku niemieckim cz.1.. PROSZĘ.. Dzień dobry, nazywam się ….. , będę Pani nową opiekunką.. gimnazjum-klasa-1.. napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.. Przyda Wam się to zarówno na początku pobytu w Niemczech, ale nie tylko.Napisz po niemiecku o sobie (kilka zdań) Nie mam rodzenstwa.Interesuję sie jazda konna i fotografia.W wolnych chwilach spotykam sie z przyjaciółmi i słucham muzyki.W przyszłości chciałabym zostac weterynarzem.. Moja szkoła jest super .. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości.Potrzebuje 15 zdań o szkole po niemiecku.. -----Interesuje się tancem i muzyką w wolnym czasie prowadzę bloga o swoim życiu i o pewnym zespole.. Do tego wymowa z mojego filmiku [ Niemiecki dla początkujących - przedstawianie się po niemiecku ] W pytaniach np. poznając kogoś w większości użyjemy tu pytań typu "W-Fragen", ale np. w pytaniu o dzieci możemy zacząć od czasownika.Kilka zdań o świetach..

Strona główna > Kilka zdań o sobie po niemiecku.

"Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. Proszę wszystkie zwrotki cicha noc po niemiecku (Z WYMOWĄ!). W dzisiejszym poście z cyklu ICH SPRECHE DEUTSCH, dowiecie się, jak powiedzieć kilka zdań o sobie.. Jaka byłaby Wasza reakcja?. Najpierw możesz opowiedzieć, gdzie mieszkasz i z jakiego kraju pochodzisz.. (idę do szkoły o 7:45) 6.UM 8:00 UHR ICH FANGE LESSONS AN.. 15 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.. Język niemiecki.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) , (uszy,nos nie wiem obojętnie .A gdyby ktoś poprosił Was, żebyście przedstawili się w języku niemieckim?. Oprócz takich klasycznych .Kilka zdan o sobie po niemiecku Napisz wypracowanie na temat akdemi pana kleksa minimum 15 długich zdań daje naj OPISZ PO ANGIELSKU Z TŁUMACZENIEM PONIŻSZE ZDJĘCIA (KAŻDY PO PIĘĆ ZDAŃ)CO NA NICH WIDZISZ CO PRZEDSTAWIAJĄ.PLIS!. zadanie dodane 19 maja 2011 .Opisz po niemiecku z tłumaczeniem na polski porę roku (wiosnę) .. Potrafisz się już przedstawić na formalnym spotkaniu, jak również w gronie rówieśników..

Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.

najwięcej informacji ma być o pogodzie , kilka zdań o zajęciach ludzi .. 2012-02-05 11:57:06 Poszę o pomooc.. Odpowiesz na ogłoszenie osoby, z którą chciałabyś / chciałbyś korespondować.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. Do góry;Napisz w kilku zdaniach jak wyobrażasz sobie niezwykłą i zabawną lekcję w twojej szkole .. +2 głosów.. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Po prostu gadaj sam do siebie po niemiecku w myślach, formułuj proste zdania.. Dzisiaj będzie kilka słów o owczarku niemieckim .. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w .Napisać o rodzinie po niemiecku?. Moja mama jest pielegniarka i ma na imie Monika,tata jest ratownikiem medycznym i ma na imie Jacek.. Kilka zdan o sobie po niemiecku.. Dla klasy 1 gimnazjum.. PILNE.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Napisz kilka zdań po niemiecku o sobie !. gdybyś umiał tych kilka zdań o sobie powiedzieć.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13) Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki .• Zacznij myśleć po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt