Tematy prezentacji multimedialnych na informatykę

Pobierz

Wyszukaj prace wykonane w wyżej wymienionych programach w Internecie.. 2012-05-30 17:50:28 Załóż nowy klub1.. Znajdź różnice i podobieństwa.możesz zrobić np. o urządzeniach XXI wieku.. chodzi mi tutaj o urządzenia typu telefon komórkowy, telewizor, komputer itp. ale sądzę, że prostszym tematem będzie np. życie i twórczość jakiegoś sławnego człowieka.. na przykład ja robiłam kiedyś prezentację na temat Fryderyka Chopina.. robisz wtedy trochę o jego życiu, o twórczości, rodzinie.. takie najważniejsze informację.. ale możesz też zrobić prezentację np. o grzybach.. podziel je na jadalne i trujące .Witam.. I tu proszę o poradę - na jaki temat ją zrobić?. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Jaki może być temat prezentacji na informatykę?. Zapoznaj się z efektami wymienionych programów.. Metoda zasięgów: stosuje się zasięgi otwarte, gdy obszar występowania wykracza poza ramkę mapy i zasięgi zamknięte.RE: Temat na prezentację.. Konkretne tematy zostaną przydzielone poszczególnym uczniom przez nauczyciela.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o O czym można zrobic prezentacje na informatykę (multimedialną) adzia124 adzia124 23.01.2012Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ o czym zrobić prezentację na informatykę dzikaRazor dzikaRazor 03.06.2013 Informatyka Szkoła podstawowa rozwiązane O czym zrobić prezentację na informatykę ..

Tak mało jest tych tematów na prezentację na informatykę?1.

Temat: Wykorzystanie komputerów w różnych dziedzinach.Z kolegą mamy na informatyce zrobić prezentacje na jakiś temat.. Temat ma być związany z informatyką, ale nie mam pomysłu jaki ma być dokładny.. Uruchom prezentację z ostatnich zajęć "Najpiękniejsze miejsca w Polsce".. Zastanawiałem się nad krasowieniem.Otwieranie prezentacji multimedialnych zapisanych w plikach.. Obejrzyj prezentację "Globus" dołączoną do tematu (załącznik) 3.. Już wybrałem temat będzie o jednej grze ale z drugiej strony trochę to głupio robić stronę na informatykę o grze wypadało by na jakiś poważniej.Tworzenie prezentacji multimedialnych - zadania 1 Temat B3 Wykonywanie obliczeń i przedstawianie wyników w arkuszu kalkulacyjnym 11.. Chciałbym, żeby prezentowane zagadnienia były ciekawe.. Dajcie jakiś ciekawy temat.. Muszę zrobić prezentację na informatykę, żeby dostać szóstkę na koniec roku.. Przygotowując prezentację i poszczególne jej slajdy pamiętaj o następujących zasadach: Każda prezentacja musi mieć swój temat - przedstaw go na początku (slajd tytułowy).. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji..

Może się też pojawić slajd z planem prezentacji.

Zrobilam o JPII i zaliczone na 5,5Tematy: program do prezentacji multimedialnej, program do prezentacji darmowy, program do prezentacji, prezentacje, prezentacje multimedialne Polecane z kategorii Facebook 2.0 i rewolucja, której .. Poznanie zastosowania komputera do odtwarzania prezentacji multimedialnych.. Na pewno nie chcę pisać o moim pupilu.. Modyfikowanie prezentacji multimedialnej - animowanie obrazów i tekstów umieszczo- .. • Na lekcjach z tematów 6-8, nie tylko zalecanym, ale koniecznym wyposażeniem pracowniZasady tworzenia prezentacji multimedialnej.. Wykonaj ćwiczenie 4.3 ze str.141, 142.. Napisz program, który pomiesza zawartość listy.. Ułatwia odbiór informacji.. Stwórz prezentację dotyczącą informatyki, komputerów i ogólnie technologii informacyjnej.. Prezentacja multimedialna To następujące po sobie slajdy, tworzące całość.. Plan działania: 1.. Możliwości jest niby wiele, a jednak brak mi weny i nie przychodzi mi kompletnie nic do głowy.. Może zrób prezentację o zależności wydajności procesorów a liczebnością kotów w latach .. Ja tez mialam zrobic, prezentacje, temat dowolny.. Musi mieć cel (temat).. Temety prezentacji multimedialnych Poniżej przedstawiono tematy i przykładowe odnośniki do informacji na ich temat.. Na ostatnim slajdzie możesz umieścić swój podpis i podziękować słuchaczom za uwagę.O czym moge zrobić prezentacje na informatykę?dowolny temat!.

Postanowiliśmy wykonać o tematyce związanej z geografią.

Na koniec prezentacji nie zapomnij o spisie źródeł, czyli bibliografii książek oraz stron internetowych, z których czerpałeś informację oraz grafiki.. 1.Na początek slajd tytułowy.. :* 2011-12-01 17:11:01 Na jaki temat zrobić prezentacje na informatykę ?. Tworzenie formuł, formaty danych i formatowanie tabeli arkusza kalkulacyjnego 1 Scenariusz zajęć informatyka Temat: Tworzenie prezentacji multimedialnych na podstawie konspektu.. Otwórz podręcznik na stronie 141.. Dostanie naj.Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. *Zadanie dodatkowe dla ambitnych.. Programy do prezentacji PowerPoint (z pakietu Microsoft Office), Impress (darmowy z pakietu OpenOffice oraz LibreOffice), Corel Presentations, I wiele innych.. Oczywiście można korzystać z innych źródeł, książek, czasopism komputerowych.Zobacz 17 odpowiedzi na pytanie: Na jaki temat zrobić prezentacje multimedialną na informatyke?Prezentacja na informatykę, jaki temat?. Proszę o odpowiedź!Wykonanie prezentacji na temat rozszerzonej rzeczywistości wg opisu podanego przez e-dziennik w lekcji Udział w Szkolnym Konkursie Informatycznym na prezentację multimedialną "Podoficerska Szkoła Piechoty dla Małoletnich w Nisku- nasz patron" (więcej>>) Konkurs został odwołany z racji nauczania zdalnego.Temat: Animowanie obiektów w prezentacji multimedialnych, przygotowanie pokazu..

Proszę o pomoc!znacie jakieś ciekawe tematy na prezentacje, na informatykę?

Wypisz zawartość listy przed i po pomieszaniu jej elementów.2.. Na temat Moje hobby -sport' piłka siatkowa .. P.S. nie piszcie odpowiedzi typu ,,nie wiem" z góry dzięki :-)Mam na informatykę zrobić prezentację multimedialną ale nie wiem na jaki temat.. Nie mam kompletnie żadnej koncepcji na temat prezentacji multimedialnej, którą jutro muszę dostarczyć do szkoły.. 3.Witam Więc tak mam zrobić stronę internetową na Informatykę temat dowolny czyli np Blog/forum/strona w HTML i np temat samochody , ulubiony artysta itp .. dajcie jakies propozycje tematów.. plissssssssska!. Jeśli ktoś podsunie mi pomysł w jaki sposób wykonać temat,np.. Prezentacja 10 slajdówPYTHONUtwórz listę 100 losowych liczb z zakresu <1-1000> następnie wykonaj poniższe ćwiczenia:1. tło, kolorystyka, itp. Warto też na kolejnym slajdzie wymienić w punktach o czym będzie prezentacja.Metody prezentacji kartograficznej: metoda sygnaturowa dzielimy na: liniowe i punktowe, czyli: obrazki, figury geometr., litery..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt